Doprava a platba
 • Česká pošta
 • Česká pošta
 • Dobírka
 • Převod na účet S
 
Choose currency:

test

test

Jakože test voe

Vše o nákupu

 • Výběr zboží a objednávka

Nevíte si rady s výběrem, můžete si přečíst podrobnější info na stránce Jak vybírat, něco vám také může napovědět kategorie Nejprodávanější produkty a nebo můžete konkrétní dotaz směrovat přímo nám viz kontakty. Jsme oprávněni vám sdělit pouze technické informace týkající se semen a jejich charakteristiky. Jelikož v ČR není legální pěstovat konopí nemůžeme vám radit ani informovat jiným způsobem o pěstování rostlin za účelem zisku marihuany. Povoleno je pouze pěstování technického konopí a to my neprodáváme.

Objednávku můžete provést přímo zde na e-shopu, také můžete objednat zboží prostřednictvím telefonu, nebo e-mailu viz kontakt

 • Doprava a Platba

Platit je možné bezhotovostním převodem, nebo platbou na dobírku až po převzetí zásilky na výdejně, nebo u dopravce. Bezhotovostní platba je za 40,- CZK a dobírka za 100,- CZK. Posíláme také na Slovensko, dobírka stojí 160,- CZK. 

Balné je zdarma. 

Dopravce můžete zvolit Českou poštu, nebo nově také Zásilkovnu. Zboží máme skladem, dopolední objednávky odesíláme většinou ještě ten týž den, pozdější pak den následný. O víkendu většinou zboží neposíláme a i s tím máme průměr doručení zásilek 4,3 dnů od objednvky. 

Můžete také sledovat svůj balíček prostřednictvím aplikace České pošty na adrese: https://www.postaonline.cz/trackandtrace, o podací číslo si požádejte prostřednictvím mailu, nebo telefonu viz kontakt. 

Pokud vznikne jakýkoli problém během doručování, obraťte se na nás. 

 • Balíček

Semínka posíláme v bublinkových obálkách s ručně psanou adresou. Chcete napsat jako odesílatele na místo firmy soukromou osobu? Napište nám to do poznámky u objednávky. Ke každé objednávce je přibalena samolepka Dutch Passion a kapesní katalog. Jakmile bude balíček odeslán, dostanete informativní SMS zprávu na mobil. 

 • Nepřevzetí a vrácení zboží

Zboží na dobírku je u dopravce ponecháno 15 dnů, po té se zásilka vrací zpět a kupní vztah tak zaniká. Objednali jste si omylem jiné zboží, než jste chtěli, nebo jste si nákup rozmysleli? Není problém do 14 dnů můžete zboží vrátit. O této skutečnosti nás nejprvě informujte mailem, nebo telefonem. Neposílejte vrácené zboží zpět na dobírku bez předešlého našeho potvrzení, tyto zásilky nemusí být přebrány. 

 • Zákaznická podpora

Není vám něco jasné? Můžete si přečíst Obchodní podmínky, kde je vše podrobně rozepsáno, nebo se na nás obraťte s konkrétním dotazem prostřednictvím mailu, kontaktního formuláře, nebo telefonu +420 776668836. Informace ohledně klíčení semen a pěstování konopí vám nejsme oprávněni sdělit, díky za pochopení. 

Objednávat zboží na e-shopu může dle obchodních podmínek pouze osoba starší 18. let. Semena Dutch Passion, které nabízíme mají vyšší obsah THC než 0,3%, nejedná se o technické konopí a není legislativou dovoleno tyto semena klíčit a pěstovat z nich konopí za účelem získání marihuany. Semena zde prodávaná se nabízejí pouze jako sběratelský předmět, pokud nebude legislativa jinak upravena. Podrobnější info ohledně legislativy ZDE ►.

semena koknopi nakup growbank

 

 

 

 • :
 • facebook.com