Doprava a platba
 • Česká pošta
 • Česká pošta
 • Zásilkovna
 • Zásilkovna
 • DPD
 • DPD
 • PPL
 • PPL
 • Dobírka
 • Převod na účet
 
Choose currency:

test

test

Jakože test voe

Slevy a Akce

Mega Výprodej Samonakvétacích semínek konopí 1+1 ZDARMA

Auto Mazar

Indoor x Outdoor
10 týd.
Výnos: XL
Indica Dominant
Afghan Kush
Feminizovaná
Autoflowering

Auto WhiteWidow

Indoor x Outdoor
10 týd.
Výnos: XL
Indica Dominant
Klasik Holland
Feminizovaná
Autoflowering


!AKCE Semínka ZDARMA k nákupu Critical Orange Punch!Na odrůdu semínek Critical Orange Punch, platí pro feminy i automaty! Kup semínka odrůdy Critical Orange Punch a  dostaneš navíc balení Critical Orange Punch semínek ZDARMA.

1 semínko k balení po 3, 2 semínka k balení po 5, 3 semínka k balení po 7 a 5 semínek k balení po 10. Platí do vyprodání zásob!

💚Top Strain 2018 Autoflower, outdoor, indoor 10 týd. se sklizní XXL💚

Auto Critical Orange Punch - KUP HNED►              Critical Orange Punch - KUP HNED► 


 

Celoročně platí:

 Nákup nad 3000,- Doprava ZDARMA
 Nákup nad 5000,- Drtička ZDARMA
 Nákup nad 9000,- Kšiltovka ZDARMA
 Nákup nad 10000,- Sleva 20 %
 Na dotaz plakát k objednávce ZDARMA
 Na dotaz časopis Medijuana ZDARMA
 Na dotaz časopis Root ZDARMA
 
Ke každé objednávce katalog a samolepka ZDARMA

Celoročně levné strainy Dutch Passion

Atoflowering Feminizované
AutoCrit. Orange Punch AutoBrooklyn Sunrise AutoDaiquiri Lime Outlaw (Amnesia) Shaman Critical Orange Punch

Semínko od 108,-
Outdoor x Indoor
Sativa x Indica
Výnos: XXL
Semínko od 153,-
Outdoor x Indoor
Sativa x Indica
Výnos: XL
Semínko od 135,-
Outdoor x Indoor
Sativa x Indica
Výnos: XXL
Semínko od 124,-
Outdoor x Indoor
Sativa x Indica
Výnos: XXL
Semínko od 149,-
Outdoor x Indoor
Sativa x Indica
Výnos: XXL
Semínko od 127,-
Outdoor x Indoor
Sativa x Indica
Výnos: XXL

 

Dutch Passion Master at Work original Amsterdam

Dutch Passion je mistrem ve svém oboru více, než 30 let je předním světovým inovátorem v oblasti konopí. Jejich šlechtitelé stojí za nejvýznamnějšími přelomy ve světě genetiky a pěstování konopí. Každý strain, který se dostane do distribuce je důkladně testován a prochází testování na klíčivost, pokud není klíčivost vyšší, než 99% do prodeje semena nejdou. I nejlevnější semínka od Dutch Passion jsou zajímavé strainy, například Auto Critical Orange Punch byl opravdovým sklokanem roku 2018 s ohromným ohlasem, který se opakoval i v roce2019. Dutch Passion je světově úznávaná konopná společnost a klade důraz na absolutní kvalitu zboží a perfektní zákaznický servis. Semínka koupené v našem obchodě jsou přímo od výrobce a jsou vždy čerstvá, žádná semínka neskladujeme déle, než jeden rok, většinou se u nás semínka zdrží jen několik dnů :-). Zboží nám chodí několikrát do měsíce v závislosti na sozóně, tedy pokud nějaké semínka náhodou nebudeme mít skladem, je to otázka max. dvou týdnů, kdy zase budou. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, můžete se inspirovat v článku Jak vybírat, nebo v kategorii Nejprodávanější produkty. Výhodný nákup také získáte, když si objednáte náš vymazlený Mystery Weed Box, kde získáte krom překvapení a extra výhodného nákupu nejprodávanějších semínek také spousty potřebných a hezkých reklamních věciček od všech našich obchodních partnerů.

Semena konopí Dutch Passion Amsterdam® Záruka kvality

Semínka posíláme Českou poštou, PPL, DOD, Zásilkovnou a po domluvě je možné si semínka osobně vyzvednout na Praze 2 (tel. 776668836). Dopolední objednávky z pravidla odesíláme ještě tentýž den, odpolední den následující. V případě platby přes účet po připsání částky, pokud na odeslání pospícháte, stačí zaslat potvrzení o platbě a balíček odešleme bezprostředně. Pro dotazy jsme vám vždy k dispozici viz kontakty. Rádi poradíme s výběrem genetiky, ale omlouváme se - informace ohledně pěstování konopí nejsme oprávněni v rámci současné legislativy sdělovat, děkujeme za pochopení. Veškeré informace uvedené na stránkách jsou pouze pro studijní a informativní účely. Pěstování marihuany není v ČR dovoleno zákonem.

 

 

 • :
 • facebook.com