Doprava a platba
 • Česká pošta
 • Česká pošta
 • Zásilkovna
 • Zásilkovna
 • Kurýr PRAHA
 • Kurýr PRAHA
 • DPD
 • DPD
 • PPL
 • PPL
 • Dobírka
 • Převod na účet
 
Choose currency:

test

test

Jakože test voe

Dutch Passion

Koupit semínka od Dutch Passion je zárukou nákupu s důvěrou od zavedené přední seedbanky na trhu. Dutch Passion dodává kvalitní konopná semínka po celém světě již od roku 1987. Zboží máme skladem!

 

Novinky Dutch Passion 2019

Sladké odrůdy s vysokým obsahem THC a s extrémními výnosy

seminka konopi dutch passion novinky 2019 feminizovane

Mokum’s Tulip

Feminizovaná semena
Typ: indica x sativa
Genetika: Klasik 
Sladká chuť s vůní tulipánů
Obsah THC 20 %, výnos XXL

HiFi 4G 

Feminizovaná semena
Typ: indica x sativa
Genetika: USA Special 
Pro relaxaci a poslech hudby
Obsah THC 20 %, výnos XL

Meringue

Feminizovaná semena 
Typ: indica x sativa
Genetika: USA Special
Sladká, sladší, nejsladší
Obsah THC 19 %, výnos XL

Auto Lemon Zkittle 

Autofem + Feminizovaná
Typ: sativa dominant
Genetika: USA Special
Kyselá chuť s euforickým High
Obsah THC 21 %, výnos XXL

Auto Desfrán

Autoflower + Femina
Typ: sativa dominant
Genetika: Latin America
Vůně hrušek a karamelu
Obsah THC 19 %, výnos XL

Dutch Passion Master at Work 

Dutch Passion s potěšením oznamuje nejnovější sladké modely v kolekci Jaro 2019. Tyto genetiky byly velmi populární v USA, kde vysoce kvalifikované rozsáhlé šlechtění a profesionální výběr vedl k výjimečným výsledkům. Dutch Passion má zavedenou americkou síť, která umožňuje vybírat ty nejlepší genetiky a přinášet je svým zákazníkům. Můžete očekávat další sklizeň ve stylu XL USA a s bohatým THC a výživným High. Genetiky konopí USA je nyní k dispozici evropským pěstitelům s třemi novými odrůdami feminizovaných semen a dvě nové odrůdy samonakvétacích  semínek konopí.

 

 

Semena konopí - kolekce

Téměř všechny naše odrůdy semena konopí jsou k dispozici ve feminizovaných variantách a asi třetina je nabízena také v nefeminizované podobě. Semena konopí se prodávají v různých paketech po třech, pěti, sedmi, deseti, nebo sto semenech. Dutch Passion nabízí i horská semena konopí z vyšších nadmořských výšek například Ortega Indica. Semínka konopí jsou ve výrobě proseta, aby se odstranila semínka nestandardních rozměrů. Dále se semena konopí čistí a zvlhčují na optimální obsah vlhkosti 30%. Každá šarže semen je kontrolována přísným testem, kdy musí projít 95% všech testovaných semen konopí. Jinak nejde taková šarže semena konopí do prodeje. Semínka konopí jsou následně uložena ve speciálním obalu z extrudovaného polystyrénu – Styrofoam, aby nedošlo k jejich poškození před a při prodeji. Po zakoupení skladujte semena konopí v ledničce, nebo vitríně při teplotě kolem +6° C. Semena konopí lze prodávat ve většině evropských zemích. Nelze je prodávat v USA. Ujistěte se před nákupem, že neporušujete právní předpisy země, kam chcete semena konopí dodat. V České republice není dovoleno konopná semena klíčit, ani sázet. Veškerá semena konopí jsou prodávana pouze pro sběratelské účely!

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Konopné semena na tomto webu jsou nabízena pouze jako sběratelské předměty! Pěstovat konopí a klíčit konopná semena není v ČR dovoleno legislativou! V případě nákupu konopných semínek se zavazujete, že nebudete pěstovat konopí na území České republiky, ani v zemích, kde tomu legislativa nedovoluje. Nerespektováním tohoto upozornění se vystavujete možnosti trestního stíhání. Více informací ZDE ►

Dopravné od 50,- Kč. Nákup nad 3000,- Kč  Doprava ZDARMA.

Nevíte si rady s nákupem? Kontaktujte nás +420 776668836, info@growbank.cz. Rady ohledně pěstování konopí vám v závislosti na současnou legislativu ČR nejsme oprávněni sdělovat, díky za pochopení. Děkujeme všem zákazníkům, kteří si vybrali Dutch Passion!

  

Aktuality:

Million Marihuana March

Million Marihuana March je každoroční celosvětová demonstrace fanoušků konopí, pořádá se v desítkách měst na celém světě. Pořádají se průvody městy, shsetkání, hudební vystoupení, debaty, přednášky a diskuze a především osvětové a informační akce. Účastníci diskutují, baví se a vzdělávají v oblasti drogové politiky. Setkání na vyjádření nesouhlasu s kriminalizací konopí začala v roce 1999 a od té doby se uskutečnila již ve více než 485 různých městech po celém světě. Občas i pod místními názvy jako např.: World Cannabis Day, Cannabis Liberation Day, Global Space Odyssey, Ganja Day, J Day a další.
 
Million Marihuana March 2019 | 4. května v Praze
 
Další ročník pražské demonstrace a happeningu za legalizaci konopí se uskuteční 4. května 2019. Cílem akce je nejen poukázat na tristní legislativu týkající se konopí, ale nabídnout i možná řešení a upozornit na využití této mimořádné byliny k léčbě a v průmyslu.
Více informací na stránkách pořadatele: www.legalizace.cz. Nezapomeňte přijít!
 
 
 

 

 

 • :
 • facebook.com