Doprava a platba
 • Česká pošta
 • Česká pošta
 • Zásilkovna
 • Zásilkovna
 • Kurýr PRAHA
 • Kurýr PRAHA
 • DPD
 • DPD
 • PPL
 • PPL
 • Dobírka
 • Převod na účet
 
Choose currency:

test

test

Jakože test voe

Novinky a vývoj

 • Padla podmínka za recepty z konopí

  Ústavní soud v Brně potvrdil podmínku řeiteli nakladatelství E. Drtinovi, neúspěch měla i jeho stížnost proti verdiktu uloženmu za vydání knihy "Recepty z konopí". Podle soudu se E. Drtina dopustil šíření o toxikomanii, kniha má dávat rady jak navýšit omamný účinek konopí v pokrměch a nápojích.

  Knihy s recepty z konopí např. dílo od Adama Gottlieba jsou stále v prodeji, justice toto nezakázala. 

  Zdroj a více informacína: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ustavni-soud-potvrdil-nakladateli-podminku-za-recepty-z-konopi/1493331

   

 • Včely, které produkují konopný med

  Před nedávnou dobou zasáhl včelař Nicholas Trainerbees (včelař, nikoliv jeho skutečné jméno), když ukázal světu svou medovou sklizeň, kterou vyprodukovali včely, které sbírali pyl na konopných rostlinách. Nicholas cvičí své včely aby shromažďovali kanabisovou pryskyřici a vzali ji zpátky do úlů. Trénování se věnuje pečlivě každý den. Mnoho lidí mělo skeptický názor, že včely navštěvují rostliny, pouze proto aby získaly nektar na výrobu medu. Ovšem konopí žádný nektar neprodukuje, proto měl Nicholas zpočátků hodně odpůrců, kteří jeho plán neviděli reálným, ale mýlili se! Dokud má včelstvo ve své stravě také sacharidovou složku, shromažďuje i voskovou pryskyřici z rostlin jako je například také konopí. Včely potřebují víc, než pouze nektar k tomu aby přežili. Včeli používají kanabisové pryskyřice (trichomy) k tvorbě propolisu, což je pro ně víceúčelový materiál používaný v různých místech při stavbě úlů. V okamžiku, kdy je včelstvo vycvičeno k používání konopné pryskyřice v rámci své každodenní rutiny, kanabisová pryskyřice se dostává do samotné struktury včelího úlu. a především do samotného medu! 

 • Nové obaly Dutch Passion v roce 2017

  Nové obaly na konopná semena Dutch Passion GrowbankV roce 2017 slaví společnost Dutch Passion30. let od svého oficiálního založení. K tomuto výročí si pro své klienty nachystala hned několik zajímavých novinek. Představili své nové webové stránky na adrese www.dutch-passion.com, kde připravili orientaci lepší, než kdy předtím. Konopná semínka rozdělili na základě genetického původu do 10. základních skupin. Představili několik zajímavých novinek, více o nich můžete číst ZDE a zavedli nové vysoce kvalitní kovové krabičky na semínka, které poskytnou semenům maximální ochranu. 

  Některé zboží posílá Dutch Passion stále v původních papírových sáčcích, které by měly zmizet z trhu od nich zhruba do konce roku 2017. 

   

 • Novinka Auto Orange Bud uvede Dutch Passion na trh v listopadu

  Auto Orange Bud Semena konopí Dutch Passion feminizované autoflowering

  V listopadu 2017 se mohou těšit příznivci Orange Family na příchod nového strainu Auto Orange Bud.

  Bud je šlechtitelský projekt trvající již několik let, jsou využívány genetiky z původních holandských passion odrůd Orange Bud Photoperiod. Automatizovaná odrůda Auto Orange Bud si zachovává klasickou citrusovou chuť namíchaný se skunkovou vůní a skvěle silnou úrodou ve vysokých výnosech. 

  Auto Orange Bud dorůstá do střední výšky okolo 1 metru s jedním velkým centrálním květem ve středu, obklopen několika menším kvetenstvím bočním. Při pěstování indoor je připravena na sklizeň 75 dnů od naklíčení při světelném plánu 20/4. Venku vyroste a dozraje Auto Orange Bud asi za 90 dnů od naklíčení. Jedná se o převážně dominantní samonakvétací sativu, která se dobře pěstuje ve většině zeměpisných šířek. Hodí se pro začínající growery i pro odborné pěstitelé vyhledávající novinku z Orange Family. Auto Orange Bud. Autoflowering semena Orange Bud, bohatý na THC. Auto Orange Bud je další odrůda, kterou zákazníci často požadovali. Jedná se o nejnovější doplněk kolekce holandských šlechtitelů koncem roku 2017. 

 • Sleva konopných semen White Widow

  Konopná semínka White Widow Dutch Passion sleva GrowbankJarní SUPER SLEVA Dutch Passion na všechny feminizované semena White Widow a AutoWhite Widow. Ke každému balení semínek dostanete stejné množství semen zdarma. 

  Pozor, nabídka platí do 30.4.2017, nebo do vyprodání zásob.

  White Widow a AutoWhite Widou jsou ověřenou legendou mezi všemi growery. Rostliny jsou vytrvalé a odolné. White Widow a AutoWhite Widow jsou legendárním strainem Dutch Passion. Jedná se o kmen velice konzistentní a dá se snadno pěstovat, tedy je vhodná i pro začínající growery. Dnes mnoho konkurenčních seedbank přřebrala tento legendární kmen, ovšem opravdoví fanoušci White Widow vyhledávají právě původní genetiku od Dutch Passion z roku 1980 F1 White Widow genetiku. 

 • Frisian Duck rostlina roku 2016

  Sutěž v předním konopném časopise Soft Seecret Španělsko získal 1. místo v kategorii "Outdoor Plant Of The Year" Nejlepší rostlina roku 2016! 

  Frissian Duck je jednou z nejvíce prodávaných odrůd konopných semen pro pěstování Outdoor.

   

 • Dutch Passion získali 1. místo na ExpoWeed Chile

  cannabis cuup vítězné semena konopí nejlepšíDutch Passion získali další ocenění nakonopné soutěži ExpoWeed Chile 2015. Ocenění za nejlepší seedbanku, kde byl posuzován celkový sortiment semenných bank, s ohledem na outdoor semena, indoor, obsah CBD, feminizovan, samonakvétací a regular odrůdy. 

  ExpoWeed Chile je významnou světovou konopnou událostí a právě Dutch Passion získali 1. místo

 • Dva velké úspěchy na High Life Cannabis Cup

  dutch passion vízez ve dvou kategoriíchDutch Passion získal hned dvě ocenění na mezinárodní soutěži v semínkách konopí High Life Cannabis Cup. Jeden z vítězů se tal Orange Hill Special a druhý Night Queen. Model konopných semen Night Queen a Orange Hill Special získala ocenění ve vůbec světově největší konopné mezinárodní soutěži Cannabis CupDutch Passion Seedbank Amsterdam slaví dva velké úspěchy. Prvním úspěchem je odrůda Dutch Passion Night Queen originál afgán indica, která získala nejlepší 1. cenu v Champions Edition Cupu Spannabis Malaga. Tento silný afgánec s plnou old-school Kush vůní. Night Qeen je bohatá na pryskyřici, kterou jsou rostliny hodně poseté, její vzhled díky vrstvě pryskyřice vypadá jakoby rostlin a byla celá zmrzlá. Tento kmen Dutch Passion je vyhladávána především pro své lékařské účinky, především pak pro pěstitelé, kteří vyhledávají velmi silné kmeny, které dokáží nabídnout hodně efektivní snížení bolesti a navozují relaxační pocity. Rekreační, ale i zkušené growery potěší ohromný výnos, nadprůměrné sklizně, old-school chuť a dlouhotrvající a vysoký High.

 • :
 • facebook.com