Doprava a platba
 • Česká pošta
 • Česká pošta
 • Zásilkovna
 • Zásilkovna
 • Kurýr PRAHA
 • Kurýr PRAHA
 • DPD
 • DPD
 • PPL
 • PPL
 • Dobírka
 • Převod na účet
 
Choose currency:

test

test

Jakože test voe

Novinky a vývoj

 • Novinka Auto Orange Bud uvede Dutch Passion na trh v listopadu

  Auto Orange Bud Semena konopí Dutch Passion feminizované autoflowering

  V listopadu 2017 se mohou těšit příznivci Orange Family na příchod nového strainu Auto Orange Bud.

  Bud je šlechtitelský projekt trvající již několik let, jsou využívány genetiky z původních holandských passion odrůd Orange Bud Photoperiod. Automatizovaná odrůda Auto Orange Bud si zachovává klasickou citrusovou chuť namíchaný se skunkovou vůní a skvěle silnou úrodou ve vysokých výnosech. 

  Auto Orange Bud dorůstá do střední výšky okolo 1 metru s jedním velkým centrálním květem ve středu, obklopen několika menším kvetenstvím bočním. Při pěstování indoor je připravena na sklizeň 75 dnů od naklíčení při světelném plánu 20/4. Venku vyroste a dozraje Auto Orange Bud asi za 90 dnů od naklíčení. Jedná se o převážně dominantní samonakvétací sativu, která se dobře pěstuje ve většině zeměpisných šířek. Hodí se pro začínající growery i pro odborné pěstitelé vyhledávající novinku z Orange Family.

 • Dutch Passion získali ceny na HIGHLIFE CANNABIS CUP

  Dutch Passion shromážděny čtyři poháry na nedávném Highlife poháru v Amsterdamu. Master Kush byl celkový vítěz, jeho původní kush odrůda s neobvykle vysoké úrovni potence, které ji odlišují od průměrných odrůd. Master Kush také získal 1. cenu v kategorii Kush.

  Dutch Passion CBD Auto Compassion Lime získal 1. místo v kategorii CBD, jeho snadné pěstování feminizované auto s poměru 1: 1 THC: CBD, velmi pryskyřičnou a oblíbený u lékařských pěstitelů a soustředit se fanoušky kvůli vysokému obsahu oleje, V automatickém kategorie, Dutch Passion se na 3. místě se svým novým Auto Glueberry OG, jeho jeden z nizozemských vášní nejsilnější auta doposud s genetikou z borůvky, gorila lepidla a OG Kush. 

   

 • Výroční akce: 30 let Dutch Passion 30% SLEVA

  semena konopi sleva dutch passion autoflowering feminizovanéSpeciální jarní nabídka od Dutch Passion k výročí 30 let.

  Sleva 30% k výročí založení seedbanky Dutch Passion na vybrané samonakvétací semena, platí 30 dnů, nebo do vyprodání zásob! 22.5 - 20.6.2017.

   Auto Cinderela Jack, Auto Ultimate, Auto Colorado Cookies sleva 30%. 

 • Jak poznat falešná Dutch Passion semena?

  Jak poznat originalitu semen Dutch Passion. Na trhu se čas od času objeví také falešná semena (v České Republice jsem naštěstí ještě o tom nezaslechla), jak se nenechat napálit a kupovat jen originál?

  První garancí je prověřený prodejce, pokud nenakupuje přímo v Dutch Passion v Holandsku, ale chcete si nakoupit semínka na českém trhu obraťte se naspolečnost, zavedenou už nějakou dobu na trhua prověřenou spotřebiteli.

  Dávejte také pozor na nákup semínek na inzertních serverech. 

  Čtěte dále a zjistěte všechny podrobné informace, jak rozeznat originál Dutch Passion od falsifikátu. 

  Od konce roku 2016 Dutch Passion posílá do distribuce semena v nových kovových obalech, Některé strainy jsou ale stále balené do původních papírových obalů, které by měly z trhu vymizet do konce roku 2017.

   

 • Autoflowering

  Autofem, neboli autoflowering, někdy také zkratka AF jsou speciálně vyšlechtěná semena samonakvétací. To znamená, že semena autoflowering nejsou závislá na fotoperiodě, tedy době světla. Což zaručí, že mají ve své genetice danou dobu květu bez ovlivnění světla. Semenná banka Dutch Passion nabízí velkou ucelenou linii těchto samonakvétacích semínek. První pokusy s autofloreing semena vyšlechtila semenná banka Sensi Seeds byl to Ruderalis Skunk a Ruderalis Indica, bohužel šlechtění nebylo dovedeno do konečné funkční stabilizace. Zhruba polovina z těchto typů mají samonakvétací schopnost. Až v roce 2002 představuje Joint Doctor odrůdu Lowryder - naprosto precizně stabilizovaná linie je zde. Je to kříženec odrůd Northern Lights, William’s, Northern Lights a Mexican Ruderalis. Poohromném ohlase představil Joint Doctor další hybrid Lowryder #2, hodně oblíbený Automatic Hindukush a mnoho dalších odrůd semen. Seedbanka Lowlife přdstavila světu pecku Autoflowering AK-47, je to hybrid právě z odrůdy Lowryder a AK-47 z produkce Serious seeds. Samonakvétací semínka jsou k dostání po 3 a 7 Ks, vybrané varianty se prodávají také po 1 a 100 ks. 

 • Braionstorm od Dutch Passion získal 1. místo HOME GROWN CUP

  Brainstrom, feminizovaná odrůda se umístila na 1. místě v HOME GROWN CUP v Amsterdamu. Brainstorm je hybrid z Haze a Northern Light 5, je bohatý na obsah THC a má vysoké sklizně. Jedná se o velice oblíbenou odrůdu seedbank Dutch Passion.

  Brainstorm je nenáročný na pěstování a je vhodný i pro začínající pěstitelé, kteří očekávají velkou úrodu i bez více zkušeností. Ovšem má své fanoušky i u zkušených pěstitelů, kteří se k ní často vrací. na trh byla uvedena prvně již v roce 1996 a v roce 2006 byla obnovena výběrem prémiového klonu z původních originálů semínek. Strain je hybridizován potentní 100% haze genetikou.  Brainstorm má silné a dlouhotrvající high. 

   

 • :
 • facebook.com