Doprava a platba
 • Česká pošta
 • Česká pošta
 • Zásilkovna
 • Zásilkovna
 • DPD
 • DPD
 • PPL
 • PPL
 • Dobírka
 • Převod na účet
 
Choose currency:

test

test

Jakože test voe

Novinky a vývoj

 • Akce Autoflowering 1+1 ZDARMA!

  Akce Outdoor sezóna s Dutch Passion přináší výhodný nákup 1+1 zdarma. Nakup autoflower semínka Dutch Passion po 3, nbeo 7 kusech a my ti do balíčku přihodíme stejný počet samonakvétacích semínek. Všechny autoflowering semena jsou vhodná pro pěstování outdoor a zároveň jsou odolná, tedy vhodné pro začátečníky a na místa, kde jsou horší pěstební podmínky, především málo slunce. Autoflowering rostliny mají kompaktní velikost, dají se pěstovat na balkónu v nádobě, nebo za okny. Samonakvétací rostliny mají rychlejší cyklus, než běžné feminy a nejsou závislé na fotoperiodě, tedy přepínají na květ automaticky. Uvnitř se obvykle pěstuje 20 hod svícení a 4 tmy. Během 3-4 týdne začínají kvést a v 10-11 týdnu je bohatá úroda připravena ke sklizni.  Konopná semínka zdarma budeme posílat do 15. 4. 2019, nebo do vyprodání zásob. Vybírej a zdvojnásob svůj nákup HNED ►

 • Postavení konopí v Německu

  Konopí a domácí pěstování nebyly v Německu nikdy více populární. Konopí v Německu je pro rekreační účely nezákonné, ale legální pro určité zdravotní. Od března roku 2017 nemocní lidé mohou V Německu užívat konopí s lékařským předpisem. Kanabis je hrazen zdravotním pojištěním. Tyto nedávné nové lékařské předpisy usnadnily lidem přístup k lékařské marihuaně, ačkoli někteří lidé by rádi, že pravidla byla ještě více uvolněná, aby bylo domácí pěstování mnohem snazší. Rekreační konopí zůstává nelegální i přes mnoho let lobbování aktivní sítí aktivistů v oblasti konopí. Každoročně se od roku 1997 v Berlíně uskutečňuje konopný festival, ačkoli policie zřídka obtěžuje lidi za prosté držení. Policie v Berlíně často toleruje až 15 g pro osobní potřebu. I když v jiných státech může policie podniknout kroky pro 3g-5g nebo i méně. Berlín se také může pochlubit vlastním konopným muzeem, který byl otevřen roku 1994. Konopí v Německu je pro rekreační účely nezákonné, ale legální pro určity zdravotní. 

 • Top Strain Auto Critical Orange Punch

  Auto Critical Orange Punch se umístil na High Times Top mezi top 10. odrůdy 2018. Auto Critical Orange Punch autoflowering je výsledkem některých rozmnožovacích prací v Dutch Passion v posledních několika letech s genetikou Kritikal Bilbo ze Španělska. Šlechtitelský proces začal přechodem elitních řízků Grandaddy Purps a Orange Bud (Orange Punch). Výsledkem je nejvyšší kouř s hlubokou a bohatou chutí, ale podprůměrným výnosem. Dále to bylo doplněno s XXL výnosem THC bohatého, výnosy byly dramaticky vylepšeny díky růstové síle Critical genetiky. Autoflowering verze, Auto Critical Orange Punch, se rychle stala bestseller s mnoha opakovanými pěstiteli, kteří mají rád intenzivní a neobvykle silný High. Auto Critical Orange Punch byl pojmenován v časopisech "High Times Top-10 2018". Vysoké časy zkoušely během roku 2018 nějakou skutečně speciální genetiku. 

 • Million Marihuana March 2019 Praha

  Million Marihuana March je každoroční celosvětová demonstrace fanoušků konopí, pořádá se v desítkách měst na celém světě. Pořádají se průvody, shsetkání, hudební vystoupení, debaty, přednášky a diskuze a především osvětové a informační akce. Účastníci diskutují, baví se a vzdělávají v oblasti drogové politiky. Setkání na vyjádření nesouhlasu s kriminalizací konopí začala v roce 1999 a od té doby se uskutečnila ve více než 485 různých městech po celém světě. Občas i pod místními názvy jako např.: World Cannabis Day, Cannabis Liberation Day, Global Space Odyssey, Ganja Day, J Day a další. Další ročník pražské demonstrace a happeningu za legalizaci konopí se uskuteční 4. května 2019. Cílem akce je nejen poukázat na tristní legislativu týkající se konopí, ale hlavně nabídnout informace.

   
 • Nové modely Dutch Passion 2019

  Dutch Passion s potěšením oznamuje nejnovější modely USA v nové kolekci semen konopí 2019. Tyto genetiky byly všechny velmi populární v USA a některé vysoce kvalifikované rozsáhlé šlechtění a profesionální výběr vedl k výjimečným výsledkům. Dutch Passion má zavedenou americkou síť, která nám umožňuje vybírat ty nejlepší genetiky a přinášet je Vám, našim zákazníkům. Můžete očekávat další sklizeň ve stylu XL USA s bohatým obsahem THC. Genetiky konopí z USA jsou nyní k dispozici evropským domácím pěstitelům s třemi novými odrůdami feminizovaných semen konopí, fotoperiodických a novou odrůdou autoflower semen konopí. Nejlepší genetika USA nadále překračuje očekávání. Hladiny a síla pryskyřice jsou mnohem vyšší. Jedním z důležitých rysů všech těchto nových odrůd bohatých na THC je jejich vhodnost pro extrakty olejů, pryskyřice a koncentrátů. Všechny tyto odrůdy poskytují i ​​mají také originální sladkou chuť s růzými podtóny..

 • Valentýn: Láska a konopí

  Den svatého Valentýna může být den k oslavě lásky a konopí! Den svatého Valentýna padá každý rok 14. února. U konopných fanoušků to představuje několik skvělých příležitostí, jak kombinovat naši lásku s konopím s tradicemi valentinského dne. Většina uživatelů konopí si je vědoma afrodiziakálních vlastností konopí. Vapování, nebo kouření některých vysoce kvalitních konopí často odvádí mysl k fyzickým potěšením života. Mnozí uživatelé konopí mají rádi high a pak se těší skvělému sexu. Někteří fanoušci konopí upřednostňují být uvolněni, tvrdí, že výrazně zvyšují potěšení ze sexu. Jiní dávají přednost svému kouření po sexu a trvají na tom, že je ideálním momentem pro uvolnění. Zkušení znalci konopí získají různé pocity od indica výrazným fyzickým účinkem až k sativa s vzrůstajícím psychoaktivním high. Hodně závisí na vašich osobních preferencích a na vašem partnerovi. Indika může mít rychlejší a okamžitý dopad.

 • Dutch Passion začala prodávat semena konopí v Jižní Africe

  Dutch Passion s potěšením oznamuje, že jejich semena konopí mohou být nyní odeslána do Jižní Afriky. Zákazníci z Jihoafrické republiky mohou zadávat objednávky na webových stránkách společnosti Dutch Passion a vybrat standardní, nebo expresní zásilku. Platbu lze provádět obvyklými kreditními kartami, bankovním převodem nebo Bitcoins a zákazníci si mohou vybrat z libovolné nabídky semen v kolekci Dutch Passion bez omezení. Jihoafričtí pěstitelé konopí si mohou vybrat z oceňované sbírky autoflowering Dutch Passion, feminizovaných semen a semen bohatých na CBD. Dutch Passion má také kompletní sbírku regular semen (ne-feminizovaných) a specializovaných odrůd venkovních outdoor semínek i semen pro pěstováni indoor uvnitř.

 • Konopí a Vánoce: Umění relaxace

  Jak může konopí zlepšit vánoční svátky? Vánoční čas je vždy lepší díky tomu, že si můžete užít volno a odpočívat. Pro ty na severní polokouli, vánoce přichází s chladným počasím a dlouhými temnými noci. V zemích, kde je pěstování konopí legální je u milovníků konopí je jen málo lepšího času, jak to rozjasnit a ujistit se, že vaše kanabisové sklenice jsou plné včas na celé prázdniny. Mnoho domácích pěstitelů plánuje, aby jejich růst skončil týden nebo dva před vánočními svátky. To je skvělý způsob, jak zajistit, aby nádoby byly naplněny nákladově efektivním způsobem. Několik rostlin pěstovaných z feminizovaných semen konopí ve vašem domově / zahradě je stále nejlevnějším způsobem, jak zajistit vlastní konopí. Konopí bylo vždy používáno jako součást zábavy a oslav pro všechny typy akcí a večírků. A proč ne? Konopí je zábavný způsob, jak relaxovat. Pro mnoho lidí se pokoj plný uživatelů konopí cítí mnohem uvolněnější a méně ohrožující než hlučný bar pijáků piva. Nejlepší kmeny sativa konopí také nabízejí skvělý pocit euforie a dokonalou kombinaci pro party.

 • :
 • facebook.com