Doprava a platba
 • Česká pošta
 • Česká pošta
 • Zásilkovna
 • Zásilkovna
 • DPD
 • DPD
 • PPL
 • PPL
 • Dobírka
 • Převod na účet
 
Choose currency:

test

test

Jakože test voe

Dutch Passion ® Amsterdam

Semínka konopí Dutch Passin Holland o firmě

Seedbank Dutch Passion je po Sensi Star druhou nejstarší semennou bankou na světě. Svým klientům nabízí ucelenou kolekci původních klasických odrůd, hodně z nich jsou na eshopu k dispozici jak ve feminizované variantě, tak v regularu. oficiálně byla společnost založena v roce 1987, ale její historie sahá až na začátek sedmdesátých let. 

Jejich legendární odrůdy jsou stejně oblíbené jako to bylo v osmdesátých a devadesátých letech. Mnoho let zkušeností a skělé zákaznické podpory se jim podařilo si vybudovat velkou síť spokojených zákazníků. Mnoho z hehch odrůd získalo cannabis ocenění a jsou považovány za jedny z nejlepších odrůd, jaké kdy vznikly. Legendární kmeny jako je White Widow, Mazar, Power Plant a Skunk #11 se staly neodmyslitelným pojmem mezi všemi growery. Stále větší počet nově vzniklých semenných bank vyvíjejí své vlastní strainy s genetikou prověřených modelů Dutch Passion. Nákup semínek Dutch Passion ® Master at Work znamená kupovat s důvěrou od zavedené společnosti a lídra v oblasti konopné kultury. Cílem Dutch Passion je udržet si maximální brand u svých dlouholetých klientů. 

Dutch Passion dobře rozumí potřebám svých klientů a jejich nabídka nabízí pro každého něco. V sortimentu jsou strainy pro začínající pěstitelé, ale i klasické surové odrůdy pro šlechtění a další vývoj, které ocení zase zkušení groweři. Dutch Passion mají krom svých úspěšných semen také dva velké šlechtitelské úspěchy, které nejzásadněji ovlivnily současné domácí pěstování konopí. První přišla v roce 1999 feminizvaná semena, s feminizací semen se pěstování rostlin o dost zjednodušilo. Dnes si už můžete pohodlně objednat semínka, ze kterých na 100% vyrostou samice a není potřeba hlídat rostlinky a zjišťovat pohlaví, jako tomu bylo dřív. Druhým také úspěšným přelomem v pěstování byl vývoj autoflowering semínek, tyto semínka byly vyšlechtěny z feminizovaných rostlin a s genetikou ruderalis, což je odrůda konopí rostoucí v chladných oblastech. Autoflowerin semena nejsou vázaná na fotoperiodu a dostávají se k období květu podstatně rychleji, než klasická feminizovaná semena. V závislosti na podnebí je možné sklidit dvě až tři sklizně za sezónu. 

semínka konpí dutch passion feminizované samonakvétací reguláry original holandsko

Za úspěchem Dutch Passion stojí tři důležité zásady

 

 • Ke šlechtění využívají vždy ten nejlepší konopný genetický materiál, přesně tak aby svému zákazníkovi nabídli ty nejkvalitnější semena konopí v extra kvalitě s bohatým potenciálem.
 • Nikdy neustávají v inovacích a na špičce v oboru se bezpečně drží již více, než 30 let. V 90. letech například vynalezli feminizované semena, později nastavují vysoké standardy v nabídce autoflowering semena
 • Svým zákazníkům nabízejí kvalitní komfort nákupu a nejvyšší úroveň zákaznické podpory. Na trhu se drží několik desítek let z toho důvovu, že nabízejí kvalitní semena na které je spolehnutí. 

 

seminkamarihuany dutch passion holandsko

 

Hodnoty Dutch Passion

 

Od svého vzniku klade seedbanka Dutch Passion důraz na perfektní komfort svých zákazníků, ovšem skvělé služby zákazníkům nejsou nic, bez semínek exkluzivní kvality. Díky tomu, že se Dutch Passion drží celá léta na špici, může si dovolit zaměstnat ty nejlepší šlechtitelé planety, kteří nyní tvoří skvělý team. Každá varianta, dříve než se dostane na trh je pečlivě selektována a testována na požadovanou úroveň. Nezpočet strainů od Dutch Passion mají nejrůznější ocenění z těch nejprestižnějších soutěží světa. Mezi jejich původní strainy patří legendy jako jsou například White Widow, Blueberry, Skunk 11, Mazar a Power Plaint, dnes už tyto strainy nakopírovala veškerá konkurence a mezi zákazníky jsou nejen známé, ale hodně vyhledávané. Celá řada světových konopných seedbank vychází při šlechtění nové genetiky z původních strainů Dutch Passion. 

Legendární varianty Dutch Passion jsou konzistentní ve své oblibě od 80. a 90. let a většina z nich je už dnes dokonce nabízena ve variantách běžných semínek, feminizovaných semínek, nebo samonakvétacích automatů. Aby pokryli kompletní poptávku trhu, jejich nabídka se pohybuje okolo padesáti různých variant. Nabízejí semínka vhodná pro naprosté začátečníky i semínka pro fanjnšmekry growery. V případě, že vyšlechtí novou variantu špičkové kvality, přidají ji do své sbírky a někdy naopak vyřadí méně oblíbený stávající strain. A tímto se jim perfektně daří udržovat ucelenou nabídku konopných semínek, které si samy zákazníci ověřili. K tomu aby se dnes dostala nová varianta do nabídky Dutch Passion musí být obravdu perfektní ve všech ohledech a mít ohromný potenciál.

 

seminka marihuany šlechtění dutch passion

 

Příslib značky

 

Koupit konopné semínka od Dutch Passion je zárukou kupovat s důvěrou od zavedené přední seedbanky na trhu. Dutch Passion má mnoho svých zákazníků napříč kontinenty, kteří jsou jim věrni ve značce po celá léta i desetiletí. Lienti semínek Dutch Passion mohou kontaktovat společnost Dutch Passion prostřednictvím mailu, telefonu, skype, nebo prostřednictvím diskuzních konopných fór, přímo u výrobce na stránkách . 

GrowBank.cz je oficiálním prodejcem semínek Dutch Passion a jsme naprosto stejně vstřícní jako sám výrobce v Holandsku. S jakýmkoli dotazem se na nás můžete vždy obrátit. S vyjímkou informací ohledně klíčení, sázení a sklizně konopí a marihuány. Tyto informace vám nejsem oprávněni v souladu se současnou místní legislativou sdělovat. 

 

seminka travy dutch passion

 

Dutch Passion do budoucna

 

Prioritou semenné banky Dutch Passion je šlechtění a prodej těch nejlepších konopných semínek a perfektní služby a servis zákazníkům. V poslední době se celosvětový úhel pohledu na léčivé i rekreační užívání marihuany nabírá osvětu a států s legalizací konpopí přibývá ve všech koutech světa. POsláním společnosti je distribuce semínek pro domácí použití a pěstování v zemích, kde je to legální. V zemích, kde je klíčení a pěstování marihuány nelegální se prodávají semínka pouze jako sběratelské předměty. 

 

 

Děkujeme všem klientům, kteří si vybrali semínka DUTCH PASSION

 

Více informací o semínkách Dutch Passion hledejte na stránkách výrobce: www.dutch-passion.com

Pěstování konopí není v České republice dovoleno legislativou. Semena konopí jsou prodávána jen pro sběratelské účely. 

 • :
 • facebook.com